Vacatures

onderhoud aan statenjacht
Statenjacht weer strak in de lak
7 november 2018
Varen op de Vecht met het Statenjacht
Tochten voor individuelen 2019
31 maart 2019

Vacatures

Stroomgod Statenjacht De Utrecht

werken op het statenjacht – vacatures

Het Statenjacht “De Utrecht” heeft het druk. We kunnen daarom wel wat extra handjes gebruiken. Full time vacatures hebben we helaas nog niet. We zijn op zoek naar mensen die ons team op basis van afroep kunnen aanvullen. Ben je geïnteresseerd in een werkplek aan boord van dit bijzondere schip? Misschien ben jij wel de medewerker waarmee we ons team kunnen aanvullen. Ervaring is niet nodig. Ons professionele team maakt je wegwijs. Wat je wel op zak moet hebben is enthousiasme, affiniteit met zeilen en horeca en bereidheid om de handen zo nu en dan even flink uit de mouwen te steken.

We kunnen je geen vast dienstverband aanbieden. Je wordt ingezet op basis van vraag (onze agenda) en aanbod (jouw beschikbaarheid). Tegenover jouw diensten staat natuurlijk wel een redelijke vergoeding. Geïnteresseerd? Stuur dan een email naar info@statenjacht.nl en we nemen contact met je op.

Eetcafé Statenjacht – keukenhulp – periode november tot en met april 2018 – plaats: Veilinghaven Utrecht

We hebben de komende maanden voor 1-2 dagen per week een keukenhulp nodig bij Eetcafé Statenjacht. Eetcafé Statenjacht bevindt zich in de Veilinghaven van Utrecht, op 5 minuten loopafstand van Utrecht CS. Bij eetcafé Statenjacht toveren we 5 avonden per week (van woensdag tot en met zondag) twee bijzondere stamppotten op tafel, inclusief voorafje en dessert. De sfeer bij eetcafé Statenjacht is gemoedelijk, de bezetting is maximaal 2 x 25 personen per avond, maar het is wel even aanpoten en je werkt in een klein team. Sta je graag in een horeca keuken en/of ben je leerling kok? Dan horen we graag van je. Bel Marike op 06-19908753 of stuur een mail naar info@statenjacht.nl

Matroos met dienstboekje – periode maart tot en met oktober 2019 – thuishaven Volendam

Je hoeft niet veel zeilervaring te hebben om als matroos aan boord van het Statenjacht te werken. Onze professionele schippers maken je wegwijs aan boord. Wat je wel nodig hebt is een dienstboekje. Heb je dat niet, dan kunnen wij je uitleggen hoe je daaraan komt. De matrozen aan boord van het Statenjacht werken niet alleen bovendeks. Je maakt deel uit van een klein team, dat er voor zorgt dat het schip in orde is voor ontvangst van de gasten. Tijdens het verblijf van de gasten aan boord begeleid je ze in het hijsen van de zeilen, en het sturen van het schip. Waar nodig steek je een handje toe in de catering. Samen met je teamleden laat je na het evenement het schip weer keurig achter. Ben je (zeil)schipper in opleiding? Je kunt aan boord van het Statenjacht de nodige vaaruren maken en ervaring opdoen. Thuishaven Statenjacht: Volendam. We varen echter geregeld ook vanuit andere havens. Geïnteresseerd? Neem contact op met Jasper op 06 24 76 48 24 of mail naar info@statenjacht.nl

Cateringmedewerkers – periode april tot en met oktober 2019

‘s Zomers wordt het Statenjacht verhuurd aan groepen voor het maken van zeiltochten over het IJsselmeer en vaartochten over De Vecht. We varen voornamelijk vanuit de haven van Volendam. Het schip is ook regelmatig te vinden op nautische evenementen elders in het land. Sail Amsterdam 2020 staat bijvoorbeeld al op ons programma. Tijdens deze vaar- en zeiltochten serveren we maaltijden en hapjes (die deels aan boord worden bereid) en schenken we drankjes uit onze scheepsbar. We zijn op zoek naar mensen die ons willen helpen in de bediening. Heb je affiniteit met varen, ervaring in de horeca en beschik je over een gastvrije instelling, dan zou je zomaar een welkome aanvulling van ons team kunnen worden. Geïnteresseerd?  Bel Marike op 06-19908753 of stuur een mail naar info@statenjacht.nl